Fioletowa Winda

L-kultura, L-polityka, L-życie

Kylie Minogue wychodzi z szafy

Pisałam niedawno o stosunkowo nowym fenomenie – modzie na autowanie się kobiet w średnim wieku. Niektóre, jak Kelly McGillis, przyznają się do homoseksualnej orientacji i wieloletnich, ukrywanych przed światem związków. Inne, na przykład Sharon Stone, okazują się być biseksualne i mają za sobą epizodyczne relacje z kobietami. Jeszcze inne decydują się na ujawnienie biseksualizmu – nazwijmy go – umownego. Nigdy nie wprowadzonego w czyn, czy też – jak kto woli – potencjalnego. Do tych ostatnich dołączyła właśnie Kylie Minogue.

41-letnia Australijka udzieliła wywiadu hiszpańskojęzycznemu pismu „Max Mexico”, w którym przyznała, że pociągają ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. „Choć pociągają mnie kobiety, nigdy z żadną do niczego nie doszło” – wyjaśnia natychmiast po nieco zaskakującym oświadczeniu.

No ale w jaki sposób miało dojść, skoro największym kobiecym zauroczeniem Kylie jest Tallulah Bankhead, amerykańska gwiazda czarno-białych filmów, która nie żyje od… 1968 roku? Przypomnijmy, że Minogue urodziła się rok później.

„Dla niej mogłabym być lesbijką. Była fascynującą i egzotyczną kobietą. Tak wiele można w niej było podziwiać” – opowiada Kylie. No tak. Przecież Bankhead była nie tylko świetną aktorką teatralną i filmową, ale też nie najgorzej śpiewała i tańczyła, dzięki czemu jej kariera najintensywniej rozwinęła się na Broadwayu. A do tego podbiła serce Grety Garbo i Billie Holiday.

„Żyła intensywnie, może nawet nieco zbyt intensywnie. Chciałabym odnaleźć w sobie wewnętrzną Tallulę. Bóg jeden wie, że nie mogę zdobyć mężczyzny – może powinnam sie przerzucić” – kończy Kylie. A my nie miałybyśmy nic przeciwko temu ostatniemu.

24 stycznia 2010 - Posted by | Scena | , , , ,

Brak komentarzy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: